Атланта Наскар 1959 Гонка 1 по NASCAR на трасі Лейквуд-парк. Повна інформація

Атланта Наскар 1959

Атланта Наскар 1959 це 387-й в історії перегони NASCAR. Відбувся на автодромі Лейквуд-парк. Бакер завоював поул-позицію, Джонні Боучамп виграв ці перегони. На подіум також піднялися Бакер і Том pistone, на другому і третьому місці відповідно. Дистанція гонки 100 кіл (161 км).

Попередні перегони: Конкорд Наскар 1959
Наступні перегони: Уілсон округу Наскар 1959
Початок перегонів: 22-го березня 1959

Цікаві факти і статистика про Атланта Наскар 1959

1-а перемога для команди Roy Burdick
1-а перемога, яку здобув Джонні Боучамп
3-й раз, коли піднявся на подіум Джонні Боучамп
109-й раз, коли піднявся на подіум Бакер
4-й раз, коли піднявся на подіум Том pistone

Ford Thunderbird - болід переможця Атланта Наскар 1959

Ford Thunderbird #73 - болід переможця Атланта Наскар 1959

Список всіх болідів на Атланта Наскар 1959 року на трасі Лейквуд-парк