Колумбія NASCAR 1952 по NASCAR на трасі Колумбія Speedway. Повна інформація

Колумбія NASCAR 1952

Колумбія NASCAR 1952 це 74-й в історії перегони NASCAR. Відбувся на автодромі Колумбія Speedway. Бакер завоював поул-позицію та виграв ці перегони. На подіум також піднялися Літті і Dick Rathman, на другому і третьому місці відповідно. Дистанція гонки 200 кіл (161 км).

Попередні перегони: Мартінсвілл Наскар 1952
Наступні перегони: Атланта Наскар 1952
Початок перегонів: 12-го квітня 1952

Цікаві факти і статистика про Колумбія NASCAR 1952

1-а перемога для команди BA Pless
1-а перемога, яку здобув Бакер
4-й раз, коли піднявся на подіум Бакер
16-й раз, коли піднявся на подіум Літті
6-й раз, коли піднявся на подіум Dick Rathman

Hudson Hornet - болід переможця Колумбія NASCAR 1952

Hudson Hornet #89 - болід переможця Колумбія NASCAR 1952

Список всіх болідів на Колумбія NASCAR 1952 року на трасі Колумбія Speedway