Барселона Формула Renault 3.5 2007 Гонка 2 по Formula Renault 3.5 на трасі Каталонія. Повна інформація

Барселона Формула Renault 3.5 2007

Барселона Формула Renault 3.5 2007 це 105-й в історії перегони Formula Renault 3.5. Відбувся на автодромі Каталонія. Alejandro nunez завоював поул-позицію, Бен Ханлі виграв ці перегони. На подіум також піднялися Багет Бертран і Alejandro nunez, на другому і третьому місці відповідно. Дистанція гонки 26 кіл (121 км).

Попередні перегони: Барселона Формула Renault 3.5 2007
Наступні перегони: Монца Формула Renault 3.5 2008
Початок перегонів: 28-го жовтня 2007

Цікаві факти і статистика про Барселона Формула Renault 3.5 2007

3-а перемога для команди Prema Powerteam
3-а перемога, яку здобув Бен Ханлі
8-й раз, коли піднявся на подіум Бен Ханлі
2-й раз, коли піднявся на подіум Багет Бертран
2-й раз, коли піднявся на подіум Alejandro nunez

Результати Барселона Формула Renault 3.5 2007

Позиція Ім'я Болід Очки Результат Коло Команда
1 Бен Ханлі Dallara FR35, #18 12 41m 40.176s 0 Prema Powerteam
2 Багет Бертран Dallara FR35, #15 10 41m 50.471s 0 KTR
3 Alejandro nunez Dallara FR35, #6 8 41m 55.39s 0 Red Devil Team Comtec
4 Мілош Павлович Dallara FR35, #3 7 41m 56.421s 0 Draco Racing
5 Filipe Albuquerque Dallara FR35, #21 6 41m 56.915s 0 Epsilon Euskadi
6 Alvaro parente Dallara FR35, #32 5 41m 57.809s 0 Tech 1 Racing
7 Сальвадор Дуран Dallara FR35, #1 4 41m 59.769s 0 Interwetten.com
8 Фаруз Фаузи Dallara FR35, #19 3 42m 0.988s 0 Cram Competition
9 Девід Вальсечі Dallara FR35, #22 2 42m 3.223s 0 Epsilon Euskadi
10 Джеймс Уокер Dallara FR35, #29 1 42m 4.121s 0 Fortec Motorsports
11 Роберт Вікенс Dallara FR35, #8 0 42m 7.179s 0 Carlin Motorsport
12 Фредерік Вервіш Dallara FR35, #27 0 42m 19.452s 0 GD Racing
13 Михайло Алешин Dallara FR35, #7 0 42m 25.252s 0 Carlin Motorsport
14 Daniil рухається Dallara FR35, #2 0 42m 35.742s 0 Interwetten.com
15 Мігель Моліна Dallara FR35, #23 0 42m 36.393s 0 Pons Racing
16 Майкл Херк Dallara FR35, #5 0 42m 36.665s 0 Red Devil Team Comtec
17 Xavier maassen Dallara FR35, #16 0 43m 15.909s 0 Prema Powerteam
18 Джуліан Теобальд Dallara FR35, #25 0 25 laps 0 Eurointernational
19 Julien yousse Dallara FR35, #31 0 25 laps 0 Tech 1 Racing
20 Річард Філіп Dallara FR35, #30 0 25 laps 0 Fortec Motorsports
21 Карлос Іанеллі Dallara FR35, #24 0 25 laps 0 Pons Racing
22 Clivio piccione Dallara FR35, #9 0 25 laps 0 RC Motorsport
0 Альваро Барба Dallara FR35, #4 2 19 laps Tyres 0 Draco Racing
0 Джорджіо Мондіні Dallara FR35, #26 0 14 laps Withdrawn 0 Eurointernational
0 Pasquale di sabatino Dallara FR35, #28 0 9 laps Accident 0 GD Racing
0 Guillaume Moreau Dallara FR35, #14 0 6 laps Gearbox 0 KTR
0 Марко Бонаномі Dallara FR35, #10 0 5 laps Accident 0 RC Motorsport
0 Альберто Валеріо Dallara FR35, #12 0 4 laps Accident 0 Victory Engineering
0 Pippa Mann Dallara FR35, #20 0 4 laps Accident 0 Cram Competition
0 Гідо ван дер Гарде Dallara FR35, #11 0 0 laps Accident 0 Victory Engineering

Результати кваліфікації на Барселона Формула Renault 3.5 2007 на трасі Каталонія

Позиція Ім'я Болід Результат Команда
1 Alejandro nunez Dallara FR35, #6 Red Devil Team Comtec
2 Бен Ханлі Dallara FR35, #18 Prema Powerteam
3 Багет Бертран Dallara FR35, #15 KTR
4 Роберт Вікенс Dallara FR35, #8 Carlin Motorsport
5 Гідо ван дер Гарде Dallara FR35, #11 Victory Engineering
6 Михайло Алешин Dallara FR35, #7 Carlin Motorsport
7 Мілош Павлович Dallara FR35, #3 Draco Racing
8 Alvaro parente Dallara FR35, #32 Tech 1 Racing
9 Сальвадор Дуран Dallara FR35, #1 Interwetten.com
10 Мігель Моліна Dallara FR35, #23 Pons Racing
11 Девід Вальсечі Dallara FR35, #22 Epsilon Euskadi
12 Фаруз Фаузи Dallara FR35, #19 Cram Competition
13 Filipe Albuquerque Dallara FR35, #21 Epsilon Euskadi
14 Карлос Іанеллі Dallara FR35, #24 Pons Racing
15 Джеймс Уокер Dallara FR35, #29 Fortec Motorsports
16 Pasquale di sabatino Dallara FR35, #28 GD Racing
17 Clivio piccione Dallara FR35, #9 RC Motorsport
18 Альваро Барба Dallara FR35, #4 Draco Racing
19 Julien yousse Dallara FR35, #31 Tech 1 Racing
20 Марко Бонаномі Dallara FR35, #10 RC Motorsport
21 Фредерік Вервіш Dallara FR35, #27 GD Racing
22 Xavier maassen Dallara FR35, #16 Prema Powerteam
23 Майкл Херк Dallara FR35, #5 Red Devil Team Comtec
24 Daniil рухається Dallara FR35, #2 Interwetten.com
25 Джуліан Теобальд Dallara FR35, #25 Eurointernational
26 Джорджіо Мондіні Dallara FR35, #26 Eurointernational
27 Альберто Валеріо Dallara FR35, #12 Victory Engineering
28 Pippa Mann Dallara FR35, #20 Cram Competition
29 Річард Філіп Dallara FR35, #30 Fortec Motorsports
30 Guillaume Moreau Dallara FR35, #14 KTR

Список всіх болідів на Барселона Формула Renault 3.5 2007 року на трасі Каталонія

Dallara FR35

Renault