Гоночний автомобіль G-Force GF05 (Chevrolet ) в автспорті. Повна інформація

G-Force GF05

G-Force GF05 це гоночний автомобіль, який виступав в автоспортивних змаганнях у 2002 році.
Був обладнаний двигуном Chevrolet .
За час виступів взяв участь у 15 гонці, здобув 2 перемоги і завоював 1 поул-позицію.

Список всіх пілотів G-Force GF05

Пілот Найкраща позиція в гонці Найкраща позиція в кваліфікації Всього перегонів
Джефф Уорд 1 3 15
Felipe Giaffone 1 3 15
Джордж Мак 13 9 15
Біллі roe 21 26 2
Хідекі Нода 10 20 6
Rick treadway 9 11 7
Jon herb 11 23 5
Кенні Брак 11 21 1
Arie luyendyk 14 20 2
Тоні Канаан 28 5 1
Бруно Юнукера 31 1 1
Буде langhorne 13 19 3
Роббі Макгей 12 22 1

Всі роки, коли G-Force GF05 брала участь у змаганнях

IRL

Рік Очки Перемоги Поул-позиції
2002 1160 2 1

Список перегонів в яких G-Force GF05 брала участь

Гран-прі Траса Початок перегонів Пілот Позиція
Майамі Гран-прі Майамі Гран-прі 2002 Садиба 2-го березня 2002 Джефф Уорд 4
Felipe Giaffone 7
Джордж Мак 13
Біллі roe 21
Хідекі Нода 23
Rick treadway 24
Jon herb -
Фенікс Індикари Фенікс Індикари 2002 Фенікс 17-го березня 2002 Rick treadway 9
Хідекі Нода 10
Jon herb 11
Джефф Уорд 18
Felipe Giaffone 19
Джордж Мак 20
Fontana Indycars Fontana Indycars 2002 California speedway 24-го березня 2002 Felipe Giaffone 6
Джефф Уорд 10
Джордж Мак 16
Jon herb 19
Rick treadway 22
Хідекі Нода 25
Назарет Індікари Назарет Індікари 2002 Назаряк 21-го квітня 2002 Felipe Giaffone 2
Rick treadway 16
Джордж Мак 18
Джефф Уорд 19
Jon herb 22
Індіанаполіс 500 Індіанаполіс 500 2002 Індіанаполіс 26-го травня 2002 Felipe Giaffone 3
Джефф Уорд 9
Кенні Брак 11
Arie luyendyk 14
Джордж Мак 17
Тоні Канаан 28
Rick treadway 29
Бруно Юнукера 31
Jon herb -
Біллі roe -
Техас Індікари Техас Індікари 2002 Texas Motor Speedway 8-го червня 2002 Джефф Уорд 1
Felipe Giaffone 5
Джордж Мак 21
Rick treadway 23
Pikes пік Indycars Pikes пік Indycars 2002 Pikes Peak Int Raceway 16-го червня 2002 Felipe Giaffone 4
Джордж Мак 13
Джефф Уорд 20
Річмонд Indycars Річмонд Indycars 2002 Річмонд 29-го червня 2002 Felipe Giaffone 3
Джефф Уорд 8
Джордж Мак 20
Канзас Індікар Канзас Індікар 2002 Канзас-Сіті 7-го липня 2002 Felipe Giaffone 4
Джефф Уорд 12
Джордж Мак 18
Rick treadway 23
Нашвілл Індікари Нашвілл Індікари 2002 Нашвілл 20-го липня 2002 Felipe Giaffone 7
Джефф Уорд 11
Джордж Мак 15
Michigan Indycars Michigan Indycars 2002 Мічиган 28-го липня 2002 Felipe Giaffone 3
Arie luyendyk 16
Джордж Мак 20
Джефф Уорд 25
Kentucky Indycars Kentucky Indycars 2002 Кентуккі 11-го серпня 2002 Felipe Giaffone 1
Джефф Уорд 16
Джордж Мак 17
Буде langhorne 18
Сент-Луїс Індікари Сент-Луїс Індікари 2002 Сент-Луїс 25-го серпня 2002 Роббі Макгей 12
Джефф Уорд 13
Джордж Мак 16
Хідекі Нода 17
Felipe Giaffone 21
Чикаголанд Індікари Чикаголанд Індікари 2002 Чикаголанд 8-го вересня 2002 Felipe Giaffone 6
Буде langhorne 13
Джордж Мак 14
Джефф Уорд 21
Хідекі Нода 24
Техас Індікари Техас Індікари 2002 Texas Motor Speedway 15-го вересня 2002 Felipe Giaffone 17
Буде langhorne 23
Джефф Уорд 25
Хідекі Нода 27
Джордж Мак 28

Список трас, де G-Force GF05 брали участь в перегонах

Траса Найкраща позиція в гонці Найкраща позиція в кваліфікації Всього перегонів
Індіанаполіс 3 1 1
Фенікс 9 3 1
Назаряк 2 5 1
Мічиган 3 12 1
Садиба 4 10 1
Texas Motor Speedway 1 7 2
Pikes Peak Int Raceway 4 3 1
Сент-Луїс 12 5 1
California speedway 6 7 1
Кентуккі 1 3 1
Річмонд 3 7 1
Канзас-Сіті 4 14 1
Нашвілл 7 8 1
Чикаголанд 6 10 1

Список всіх перемог G-Force GF05

Рік Переможець Гонка
2002 Джефф Уорд Техас Індікари
2002 Felipe Giaffone Kentucky Indycars

Список гонок в яких лідирував гоночний автомобіль G-Force GF05

G-Force GF05 ніколи не лідирував в гонці

Список найшвидших кіл в гонці, які встановив гоночний автомобіль G-Force GF05

G-Force GF05 не встановив жодного найшвидшого кола в гонці